seniorzy grają w grę polegającą na nazywaniu przedmiotów wyłącznie po dotyku

Zgadnij co to jest?

W środę do południa graliśmy w grę polegającą  na odgadywaniu  przedmiotów po dotyku. Zabawa wszystkim sprawiła wiele radości.