Dziś poranek trochę zwariowany – kulinarne potyczki pod hasłem ” zdrowie na talerzu „.
Pieczony kabaczek i dynia w ziołach z oliwą – pyszności!
Po poczęstunku odbyły się zajęcia z psychologiem, dziś poważny temat – DEPRESJA !
Nie zabrakło także partyjki warcabowej i zajęć słowotwórczych podczas treningu umysłu – z Panią Magdą.





