Warsztaty kulinarne - zdrowie na talerzu

Warsztaty kulinarne – zdrowie na talerzu

Dziś poranek  trochę zwariowany  – kulinarne potyczki pod hasłem ” zdrowie na talerzu „.

Pieczony kabaczek i dynia w ziołach  z oliwą – pyszności!

Po  poczęstunku odbyły się zajęcia z psychologiem, dziś poważny temat – DEPRESJA !

Nie zabrakło  także partyjki warcabowej i zajęć słowotwórczych  podczas treningu  umysłu –  z Panią Magdą.